×
Meniu

Consilieri

Lista consilierilor Consiliului orăşenesc Floreşti

Nr. Numele/Prenumele
1 Groza Sergiu
2 Moraru Igor
3 Movilă Georgeta
4 Parasii Efrosinia
5 Pancenco Tatiana
6 Tomacu Mariana
7 Iarovoi Andrei
8 Braghiş Nicolae
9 Lozan Andrei
10 Ciulicov Elena
11 Mărcăuţan Elena
12 Ivanov Alexei
13 Pantaz Diana
14 Turculeţ Daniel
15 Rusu Svetlana
16 Doroş Anatolie
17 Munteanu Rodica
18 Ladaniuc Ghenadie
19 Boţco Ana
20 Gustoi Eugeniu
21 Sochircă Sergiu
22 Gulii Serghei
23 Crîjanovschi Ruslan

Lista consilierilor orăşeneşti

Proiectele de decizie şi materialele primite pot conţine date cu caracter personal. Pentru încălcarea prevederilor Legii nr. 133/2011 privind protecţia datelor cu caracter personal, persoanele vinovate răspund în conformitate cu legislaţia civilă, contravenţională sau penală.

Nr. Numele/

Prenumele

Adresa de domiciliu e-mail Telefon de contact Semnătura
1 Gangan Iurie Mob:

Fix:

2 Groza Sergiu Mob:

Fix:

3 Movilă

Georgeta

 

 

Mob:

Fix:

4 Simaşco Ghenadie Mob:

Fix:

5 Gîtu Ghenadie Mob:

Fix:

6 Tomacu Mariana Mob:

Fix:

7 Bogdan Natalia Mob:

Fix:

8 Braghiş Nicolae Mob:

Fix:

9 Lozan Andrei Mob:

Fix:

10 Ciulicov Elena Mob:

Fix:

11 Mărcăuţan Elena Mob:

Fix:

12 Ivanov Alexei Mob:

Fix:

13 Gancear Gheorghii Mob:

Fix:

14 Paniş Ştefan Mob:

Fix:

15 Rusu Svetlana Mob:

Fix:

16 Vlas Iurii Mob:
17 Gordilă Vasilii Mob:
18 Ladaniuc Ghenadie Mob:
19 Boţco Ana Mob:

Fix:

20 Gustoi

Eugeniu

Mob:

Fix:

21 Sochircă Sergiu Mob:

Fix:

22 Gulii Serghei Mob:

Fix:

23 Crîjanovschi Ruslan Mob:

Fix:

 

Lista consilierilor

prezenţi la  şedinţa Consiliului orăşenesc Floreşti

din data de 15 iunie 2022

Nr. Numele/

Prenumele

Semnătura
1 Groza Sergiu
2 Moraru Igor
3 Movilă Georgeta  

 

4 Parasii Efrosinia
5 Pancenco Tatiana
6 Tomacu Mariana
7 Iarovoi Andrei
8 Braghiş Nicolae
9 Lozan Andrei
10 Ciulicov Elena
11 Mărcăuţan Elena
12 Ivanov Alexei
13 Pantaz Diana
14 Turculeţ Daniel
15 Rusu Svetlana
16 Doroş Anatolie
17 Munteanu Rodica
18 Ladaniuc Ghenadie
19 Boţco Ana
20 Gustoi Eugeniu
21 Sochircă Sergiu
22 Gulii Serghei
23 Crîjanovschi Ruslan
Nr. Numele/

Prenumele

Semnătura
1 Pavlovschi Alexandru
2 Groza Sergiu
3 Movilă

Georgeta

 

 

4 Parasii Efrosinia
5 Pancenco Tatiana
6 Tomacu Mariana
7 Iarovoi Andrei
8 Braghiş Nicolae
9 Lozan Andrei
10 Ciulicov Elena
11 Mărcăuţan Elena
12 Ivanov Alexei
13 Pantaz Diana
14 Turculeţ Daniel
15 Rusu Svetlana
16 Doroş Anatolie
17 Munteanu Rodica
18 Ladaniuc Ghenadie
19 Boţco Ana
20 Gustoi

Eugeniu

21 Sochircă Sergiu
22 Gulii Serghei
23 Crîjanovschi Ruslan

 

Lista consilierilor

care au ridicat materialele pentru şedinţa Consiliului orăşenesc Floreşti

din data de 25 martie 2021

Nr. Numele/

Prenumele

Semnătura
1 Groza Sergiu
2 Moraru Igor
3 Movilă Georgeta
4 Parasii Efrosinia societateainvalizilor@mail.ru
5 Pancenco Tatiana Info.Native@mail.ru
6 Tomacu Mariana
7 Iarovoi Andrei
8 Braghiş Nicolae
9 Lozan Andrei l_andrei@yahoo.com
10 Ciulicov Elena
11 Mărcăuţan Elena marcautan1969@mail.ru
12 Ivanov Alexei alex4jesus@hotmail.com
13 Pantaz Diana diana.pantaz@mail.ru
14 Turculeţ Daniel turculetdaniel@gmail.com
15 Rusu Svetlana svetlana.rusu9@gmail.com
16 Doroş Anatolie floresti.ld.ic@gmail.com

tatiana-doros@rambler.ru

17 Munteanu Rodica munteanu.rodica5@gmail.com
18 Ladaniuc Ghenadie ghenadieladaniuc@icloud.com
19 Boţco Ana ana.borisovna@gmail.com
20 Gustoi Eugeniu gustoievghenii@gmail.com
21 Sochircă Sergiu
22 Gulii Serghei gulii.serghei@gmail.com
23 Crîjanovschi Ruslan

Mandatul aleşilor locali 2015-2019

Lista consilierilor orăşeneşti

Nr. Numele/

Prenumele

Adresa e-mail Telefon de contact Fracţiunea
1 Groza

Sergiu

Liviu Damian, 20 Mob:060036235

Fix:025023878

PSRM
2 Mocreac

Tamara

Miron Costin 17, ap.12 Mob:069963087

Fix:

PSRM
3 Guranda

Natalia

s.Vărvăreuca,

str.Prieteniei 61

nataliaguranda999@gmail.com Mob:060298885

Fix:

PSRM
4 Movilă

Georgeta

Macarenco, 59 Mob:069117831

Fix:

PSRM
5 Ocrain

Aliona

Mob:068558847

Fix:

independ
6 Grădinaru

Gheorghe

Mihai Viteazul 48, ap.4 Mob:060568183

Fix:025021430

PSRM
7 Laza

Nadejda

Alecsandri, 98 Mob:069982215 PPPN
8 Dracenco

Vitalie

Miron Costin 2, ap.7 vitus.metal@yandex.ru Mob:069010132,

067304463

PPPN
9 Tiron

Victor

Bd.Victoriei 19, ap.20 agregoprim@mail.ru Mob:069960020 PPPN
10 Martirosean

Vrej

Şte.cel Mare 57, ap.33 Mob: 069026619 PPPN
11 Tvarovschi

Liubovi

Frunze, 39 Mob:069910347

Fix:025021849

PPPN
12 Rusu

Svetlana

A.Brînză, 18 cmff@cmff.md Mob:069003953

Fix:025022715

PD
13 Vacarciuc

Mihail

Mateevici, 89 Mob:069358626

Fix:025026376

PD
14 Munteanu

Rodica

Gh.Asachi, 25 munteanu.rodica5@gmail.com Mob:069927769

Fix:

PD
15 Cucuruzeac

Igor

Dacia 19, ap.44 Mob:069291188

Fix:

PD
16 Sochircă

Sergiu

Şt.cel Mare, 52 Mob:069170609 PLDM
17 Cegorean

Valeriu

Eminescu, 170 zghiba75@mail.ru Mob:069250753 PLDM
18 Voleanschi

Alexei

Independenţei, 12 avoleanschi@gmail.com Mob:069300692 PLDM
19 Bobeico

Serghei

Miron Costin 15, ap.4 bobeico.serghei@mail.ru Mob: 69757179

Fix: 20678

PCRM
20 Gustoi

Eugeniu

Porumbescu 6, ap.28 floresti@statistica.md Mob: 069134939

Fix:025021252

PCRM
21 Petrova

Liudmila

Porumbescu 6, ap.23 Mob:068913777

Fix:

PCRM
22 Verenciuc

Andrei

Florilor, 71 Mob:067495033

Fix:025025940

BEPPE
23 Lucinschi

Mihail

Serghei Cebanu, 21 Mob:069133749

Fix:

PL